Ustaw jako stronę startową Jesteś      gościem na stronie

roku,grudzień 2018 r.Aktualnościluty 2019 r.


16 stycznia 2019 r.

Styczniowy apel

16 stycznia 2019 roku na górnym holu budynku Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce odbył się comiesięczny apel. Rozpoczął się on od minuty ciszy ku czci zamordowanego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Następnie dyrektor Grzegorz Zalewski wręczył dyplom Stypendium Prezesa rady Ministrów, który otrzymała uczennica klasy IV Tfi - Kamila Chorąży. Uhonorowani też zostali uczniowie z najwyższą frekwencją, którzy otrzymali bony do szkolnego sklepiku. Po apelu cała społeczność szkolna udała się do sokólskiego kina na film "Nad Niemnem". Projekcja ta miała za zadanie przybliżyć uczniom postać Patrona Szkoły - Elizy Orzeszkowej.

  9-15 stycznia 2019 r.

  Egzaminy zawodowe

  W dniach 9 - 15 stycznia 2019 roku uczniowie klas czwartych Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce wzięli udział w etapie pisemnym i praktycznym egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Informatycy zdawali kwalifikację E.14, mechanicy - M.44, zaś fryzjerki A.23. Ostateczne wyniki egzaminów będą znane 22 marca 2019 roku.

  Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce jest jedyną szkołą ponadgimnazjalną w powiecie sokólskim (i jedną z zaledwie pięciu w województwie podlaskim), w której etap pisemny egzaminu zawodowego odbywa się w nowoczesny i przyjazny dla ucznia sposób - z wykorzystaniem systemu komputerowego zamiast tradycyjnych, papierowych arkuszy. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość poznania przez piszącego wstępnych wyników egzaminu od razu po jego zakończeniu, choć na ich oficjalne potwierdzenie i tak trzeba będzie czekać do marca.

   4-8 stycznia 2019 r.

   Próbna Matura

   W dniach 4 - 8 stycznia 2019 roku uczniowie ostatnich klas Zespołu Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej w Sokółce wzięli udział w próbnej maturze przygotowanej przez wydawnictwo Nowa Era. Przyszli maturzyści sprawdzili swoją wiedzę z przedmiotów obowiązkowych: języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Ostateczne deklaracje maturalne można składać do dnia 7 lutego 2019 roku.

   Opiekę nad piszącymi niestrudzenie sprawowała pani Izabela Garkowska.


    grudzień 2018 r.Aktualnościluty 2019 r.

    Najlepiej oglądać w rozdzielczości co najmniej 1024x768 w przeglądarkach innych niż Internet Explorer.

    Wykonanie i administracja: © Grzegorz Zalewski